Ludzie Ostrowii

 

Igor Winiawski

Prezes Zarządu

 

Urodził się w Kazachstanie w Semipałatinsku, jest absolwentem Instytut Przemysłu Mleczarskiego oraz mięsnego o specjalności inżynier zautomatyzowanych systemów sterowania. Od roku 2019 pełni funkcję Prezesu Zarządu
 

 

Wiktor Arderichin

Dyrektor operacyjny

 

Kieruje zakładem od roku 2019 . Posiada wieloletnie doświadczenie w handlu, usługach oraz prowadzeniu firmy.  Ponownie uruchomił produkcję proszku WPC, permeatu, serów żółtych, zakupił linie do produkcji masła. Realizuje kontrakty z klientami strategicznymi firmy.

 

 

Edyta Tyszka

Dyrektor Finansowy

 

Jest absolwentką WSFiZ w Białymstoku o specjalności Ekonomia i Doradztwo Podatkowe oraz  Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Od wielu lat jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Z firmą Ostrowia związana od 2019 roku.

 

 

Roman Podbielski

Kierownik Produkcji

 

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, posiada tytuł magistra inżyniera  na kierunku technologia żywności i żywienie człowieka. Z mleczarnią Ostrowia związany od 20 lat.

 

 

Lesia Poliszczuk

Główny Technolog

 

Ukończyła Kijowski Instytut Technologii Żywności w kierunku Technologia  mleczarska. Ma dwudziestopięcioletnie doświadczenie pracy w zakładach mleczarskich w krajach WNP oraz Unii Europejskiej, w Ostrowii odpowiada za główne procesy.

 

 

Maria Strelbicka

Dyrektor handlowy (detal oraz eksport)

 

Ma wieloletnie doświadczenie w logistyce, handlu krajowym oraz zagranicznym, między innymi w sektorze spożywczym, usługowym i telekomunikacji. Doświadczenie eksportowe na rynkach unijnych, wschodnich, USA, Izrael, RPA. W mleczarni od początku kreuje i rozwija nową linię produktów pod marka Ostrowia.

 

 

Edyta Brulińska

Dyrektor handlowy (hurt, B2B)

 

W mleczarstwie pracuje od 15 lat. W Ostrowii zajmuje się handlem B2B jak zagranicznym tak również krajowym, obsługuje klientów strategicznych firmy.

 

 

Alina Żochowska

Kierownik działu HR

 

Absolwentka  WSFiZ w Białymstoku o specjalności Ekonomia i Doradztwo Podatkowe oraz  Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Działem HR kieruje od 2022 roku.

 

 

Anna Duda

Kierownik Laboratorium

 

Ukończyła Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie na kierunku technologia żywności i żywienie człowieka w zakresie technologii mleczarskiej. W zakładowym laboratorium pracuje od 2016 roku, od 2021 na stanowisku kierownika.

 

 

 

© Ostrowia Sp. z o.o. 2022 | Wszelkie prawa zastrzeżone.